Барселона U19 надви гостуващия Интер U19 с 2:0 от група C на младежката Шампионска лига. Родният защитник Мартин Георгиев остана извън групата на каталунците, но за "нерадзурите" игра дебютиралият за мъжкия ни национален тим Никола Илиев, който се появи на терена в 67-ата минута, но не успя да промени хода на двубоя.

Домакините стартираха по-добре и излязоха напред в резултата в 8-ата минута с гол на Виктор Барбера.

В 67-ата минута Никола Илиев влезе на мястото на Франческо Еспосито, а каталунците подпечатаха успеха си дълбоко в добавеното време с попадение  на Унай Ернандес.

След успеха тимът на Мартин Георгиев е едноличен лидер в група „C“ с 10 точки. Никола Илиев и компания са втори с 4 точки, колкото има и Виктория (Пилзен) U19. Последен е Байерн U19 с 3 точки.