Норич изтърва два гола аванс и направи домакинско 2:2 като домакин на Уест Хям в мач от 26 кръг на Висшата лига. Въпреки пропусната победа, „канарчетата“ все пак прекъснаха серията си от пет поредни загуби в първенството.

Роби Брейди открадна топката Майкъл Антонио, за да открие резултата в 54-ата минута, а десет минути по-късно Уес Хуулахан удвои с удар от близка дистанция.

Димитри Пайе върна едно попадение за „чуковете“ в 74-ата минута, след като беше точен при добавката на удар на Виктор Моузес, който беше париран от Джон Ръди.

Две минути по-късно френската сензация в състава на Уест Хям асистира за изравнителния гол на Марк Ноубъл.

Спечелената точка позволи на Норич да излезе на 18-о място с 24 точки, колкото има и Нюкасъл. „Свраките“ са над чертата на изпадащите. Уест Хям вече е седми с 40 точки, на една зад Манчестър Юнайтед.

Резултати, програма и класиране в Англия - ТУК !!!