Норвегия спечели с 2:0 при визитата си на Кипър и завърши на първи място група 3 от Лига C на Лигата на нациите, след като България стигна само до 1:1 срещу Словения в другата среща от групата.

Ола Камара (36, 48) се превърна в герой за скандинавците, реализирайки и двата гола за тях. В 75-ата минута Сьорлот от непосредствена близост пропусна да вкара трети гол за Норвегия

В 80-ата минута домакините останаха с човек по-малко след директен червен картон на Валентинос Сиелис. В добавеното време втори жълт и червен картон получи Мохамед Елиунуси, за да завършат и двата тима мача с по 10 футболисти.

След успеха си Норвегия спечели групата с актив от 13 точки, а България остана на втора позиция с 11. Кипър зае трето място с 5 точки, а Словения завърши на последна позиция с 3 точки.