Втородивизионният Нотингам отстрани елитния Нюкасъл във втория кръг на турнира за Купата на Лигата в Англия след победа 3:1 у дома след продължения.

Тимът от Чемпиъншип откри след минута игра с попадение на Дарил Мърфи. Саломон Рандон обаче изравни секунди преди последния съдийски сигнал и вкара срещата в продължения. В тях домакините вкараха още два гола чрез Мати Кеш и Жил Диас и продължиха напред.

В друг интересен сблъсък от тази фаза на турнира Евертън победи Родъръм с 3:1 у дома. Мениджърът на "карамелите" Марко Силва бе дал почивка на голяма част от титулярите, но това не се отрази на качеството на играта.

Гилфи Сигурдсон (28) и Доминик Калвърт-Люин (62,87) бяха точни за "карамелите", а за гостите се разписа Волкс в 82-ата минута.