Болтън отпадна рано-рано от турнира за Купата на лигата в Англия. Екзекутор на амбициите на Уондърърс стана Кроули Таун. Представителят на Лига 1 би Болтън с 2:1 в мач от втория кръг на турнира, който вече носи името на спонсора “Капитал Уан”.

Мартин Петров игра цял мач за гостите, които поведоха още в 21-ата минута с гол на Афобе. Домакините, които се хвалят много с прозвището си “червените дяволчета”, се вдигнаха на щурм в края и в 81-ата минута Кларк изравни – 1:1. В последните секунди на добавеното време нигериецът Айосе хвърли в екстаз провържениците на Кроули, оформяйки крайното 2:1. След поредния резил за Мартин и съотборниците му остава да се съсредоточат към  участието си в Чемпиъншип, където в събота им предстои гостуване на Хъл Сити.