ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Уругвай с аржентинския си селекционер Марсело Биелса победи с 2:0 Бразилия в Монтевидео.

Дарвин Нунес и Николас де ла Крус посякоха гостите, нанасяйки им първа загуба в световни квалификации след 37 двубоя. „Златистите“ имаха 28 победи и 9 ремита, преди да преклонят глава пред „урусите“.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Това бе втори пореден шок на Бразилия в настоящия сезон след изненадващото 1:1 у дома с Венецуела преди няколко дни.

Воденият от временния си селекционер Фернандо Динис тим има 7 точки в класирането. Толкова станаха тези на уругвайците.

Нападателят на Ливърпул Дарвин Нунес вкара първия гол при първия точен удар в срещата. Той разклати бразилската мрежа в 42-ата минута след красив плонж с глава, когато засече центриране отляво на Максимилиано Араухо.

В 77-ата минута пък Нунес асистира на Де ла Крус, който оформи крайния резултат.