ЦСКА (Москва) се издъни у дома в борбата за място в Шампионската лига. Първенецът на Русия завърши 1:1 с Краснодар в битката за второто място в класирането. В мача от 24-ия кръг на Премиер лигата участие взе и Георги Миланов. Българският национал, който доскоро лекува контузия, започна като титуляр и бе заменен в 77-ата минута.

Иначе головете паднаха в края и на двете полувремена. Понтус Вернблум откри резултата в 44-ата минута, но влезлият като резерва Вандерсон донесе точката на гостите с попадение в 88-ата минута.

Благодарение на нея Краснодар е с 48 точки на второто място. ЦСКА пък е трети с 44. Петият Динамо (Москва) обаче е с два мача по-малко и ако ги вземе, тогава за "армейците" борбата за Европа ще стане още по напечена. Рубин Казан на Благой Георгиев е с 43 точки и към този момент е четвърти. А това е последната позиция, даваща право на участие в Лига Европа.