Нападателят на ПСЖ Неймар се е опитал да нахлуе в стаята на реферите след края на двубоя, в който неговия тим претърпя поражение с 1:3 от Манчестър Юнайтед снощи и отпадна безславно от Шампионската лига.

Бразилецът искал лично да изрази недоволството си от отсъждането на съдията Дамир Скомина, който в заключителните минути на двубоя отсъди дузпа в полза на англичаните, с която те успяха да се класират напред.

Огромен скандал след шока в Париж: Неймар не е на себе си, вижте кaк псува като хамалин (СНИМКИ)

По информация на RMC все пак бившият нападател на Барселона е бил удържан от щаба на парижани.

Суперзвездата не взе участие в срещата, защото е контузен. Той изгледа от трибуните как съотборниците му отпаднаха от най-комерсиалния клубен турнир след гол от дузпа в последната минута, отсъдена след консултация с ВАР.