Нюкасъл обяви напускането на четирима играчи. Вратарят Аарън Рамсдейл се връща в Саутхямптън след края на наема си.

Защитникът Мат Таргет и вратарите Джон Ръди и Макс Томпсън също си тръгват поради изтичане на договорите им.

Таргет прекара миналия сезон под наем в Мидълзбро, докато Томпсън пазеше за Еър Юнайтед.

Нюкасъл съобщи, че продължава договора на защитника Фабиан Шер, който е един от основните футболисти.