Нюкасъл направи един от най-добрите си мачове за сезона и в двубой от 25 кръг на Висшата лига се наложи 1:0 над Уест Бромич, за да се измъкне от зоната на изпадащите.

Александър Митрович вкара единствения гол в мача в 32-ата минута. „Свраките“ бяха близо до второ попадение, но ударът на новото попълнение Андрос Таунзенд срещна гредата, а Бен Фостър парира изстрел на Митрович. Стражът на домакините Стивън Тейлър пък отрази голова възможност пред Джеймс Маклийн.

Астън Вила се доближи на девет точки от спасителната зона, след като се наложи с 2:0 над Норич за третата си победа за сезона. „Канарчетата“ пък се сринаха в зоната на изпадащите, след като регистрираха пета поредна загуба.

Джолиън Лескът с глава откри резултата точно преди почивката, а пет минути след началото на втората част Гейбриъл Агбонлахор вкара втори гол за „виланите“.

Астън Вила е на последното място във Висшата лига с 16 точки, докато Норич е на 18-а позиция с 23, на една зад Нюкасъл.

Резултати, програма и класиране в Англия - ТУК !!!