Спряганият за завръщане в Левски Габриел Обертан все още не е свободен агент, каквито информации тиражираха турски медии. 31-годишният французин игра едно полувреме за Ерзурумспор при домакинската загуба от Денизлиспор с 1:2 в мач от 14-ия кръг на елитната Суперлига.

Обертан започна като титуляр, но бе заменен на почивката при резултат 0:1. Бившият нападател на Уигън и Фулъм Уго Родайега (36, 55) реализира и двете попадения за Денизлиспор, а голът за домакините вкара Емрах Басан (69).

Очаква се Габриел Обертан да разтрогне договора си с Ерзурумспор в началото на 2021 година и да се завърне на „Герена“, което не изключва възможността французинът да играе в последния двубой за опашкаря в турския елит тази година срещу Йени Малатияспор.