Интер победи Пари Сен Жермен с 2:1 в контрола изиграна на Националния стадион в Токио след обрат в последните минути.

Началото бе по-добро ПСЖ, като в първия четвърт час се откриха две положения пред Марко Асенсио, който нацели и греда.

Интер се окопити в средата на първата част, като шут по земя от пряк свободен удар на Хакан Чалханоолу бе спасен от Джанлуиджи Донарума.

След почивката отново парижани започнаха по-активно, като в 63-ата минута стигнаха до гол (1:0). Топката стигна до Витиня извън наказателното поле и португалецът с мощен шут порази вратата на Филип Станкович, който пазеше за Интер.

Хората на Симоне Индзаги обаче изравниха в 81-ата минута (1:1), когато Давиде Фратези комбинира със Себастиано Еспозито и младокът порази вратата на ПСЖ.

Само две минути след този гол, Интер вкара и втори, като този път попадението бе дело на друга резерва – Стефано Сенси (2:1), който получи топката от Фратези, за да завърши с гол и така да донесе победата на своя отбор.

ПСЖ - ИНТЕР 1:2
1:0 Витиня (63'), 1:1 Себастиано Еспозито (81'), 1:2 Стефано Сенси (83' )

Стартови състави::

ПСЖ: Донарума, Хакими, Маркиньос, Ернандес, Шкриниар, Угарте, Витиня, Руис, Заир-Емери, Солер, Асенсио

ИНТЕР: Станкович, Дармиан, Ачерби, Бастони, Дъмфрис, Барела, Чалханоглу, Мхитарян, Димарко, Тюрам, Мартинес