ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Огромен скандал се разрази след приятелски мач в турския курорт Анталия, където много наши отбори са на подготовка.

Полският канал TVP Sport обяви, че има сериозни съмнения, че резултатът от двубоя между Висла Краков и ЛАСК Линц (1:3) преди дни е бил манипулиран и главните съдии са замесени в това.

От телевизията твърдят, че четвърт час преди края на срещата, при резултат 1:1, е получен залог за това в мача да има поне 4 гола.

В 76-ата минута главният съдия отсъжда спорна дузпа за ЛАСК, а малко след това австрийците вкараха нов гол.

Winbet - на един клик разстояниe! (18+)

Заради спорните отсъждания на съдиите  треньорът на Висла Радослав Соболевски поиска да извади отбора си, а от клуба излязоха с декларация.

„Скандални решения на съдиите в този мач. Треньорът спря мача след отсъдената дузпа, но след разговора решихме да оставим футболистите да останат в играта. Вярваме, че всички, които следят работата на съдиите, ще гледат този мач. Вече сме информирали всички хора от организацията за нашата позиция за този двубой", се казва в съобщението.

Интересен факт около двата замесени отбора е това, че само преди няколко дни ЦСКА игра контрола срещу ЛАСК Линц, която „червените“ загубиха с 1:3, докато преди дни Хебър загуби с 0:1 от Висла Краков.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2023