Оксер се класира за осминафиналите за Купата на Франция. Бившият гранд би трудно Дижон с 3:2 след продължения. Редовното време на стадион "Абе Дешам" завърши при равенство 2:2.

В 34-ата минута Аит Бенм Идир откри за домакините, а в 64-ата Пол-Жорж Нтеп удвои. Младежкият национал на Франция е спряган за трансферна цел на Арсенал, Астън Вила и Тотнъм. Гостите обаче не се предадоха и само 120 секунди по-късно  Беренгуе намали на 2:1. Таварес изравни в 82-ата минута.

В края на първото продължение Дижон остана с човек по-малко след втори жълт картон на резервата Баби, а в добавеното време на второто продължение Китамбала донесе успеха на Оксер, оформяйки крайното 3:2.

В другия мач от тази вечер Кан излъга Стад Плабене с 1:0 след гол на алжиреца Алкасем Зобири в 28-ата минута.