Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в новата игра на БЛИЦ Звездна лига

Олимпик (Марсилия) и Страсбург завършиха при 2:2 в среща от 13-ия кръг на френската Лига 1.

Бамба Денг откри резултата за гостите от Марсилия в осмата минута, а Иса Каборе удвои в 35-ата. Олимпик удари и гредата през първата част след шут на  Ченгиз Юндер в 26-ата минута.

През втората част Страсбург успя да намали резултата до 1:2 с попадение на Лебо Мотиба в 76-ата минута.

Минута преди края Кевин Гамейро можеше да донесе равенството на Страсбург, но стреля във вратаря. Опитният нападател все пак успя да се разпише за крайното 2:2 в продължението.

Така марсилци са пети в класирането с 24 точки. Страсбург пък остана на точка над изпадащите, но може да потъне на дъното при добри резултати на Брест, Оксер, Аячо и Анже този кръг.