Шампионът на Франция Монтелие продължава без победа от началото на сезона, след като в мач от 3 кръг на Лига 1 записа загуба с 0:1 от Олимпик (Марсилия).

Единственото попадение в мача беше реализирано от Андре-Пиер Жиняк в 77-ата минута. Марсилци продължиха безгрешното си представяне и вече са лидер в класирането с пълен актив от 9 точки.

Монпелие има само една точка от началото на сезона. Най-доброто положение за тима беше през първото полувреме, когато Юнес Беланда би в гредата с глава. Преди това обаче беше маркирана засада на Емануел Ерера.

Сент Етиен спечели първите си точки за сезона, след като записа успех с 4:0 над Брест. Пиер-Емерик Обамеянг вкара два гола. Другите попадения бяха реализирани от Ромен Амума и Жосуа Гилавоги.