Осиек победи с 2:1 при визитата си на Драговоляц в среща от 4-тия кръг на хърватския шампионат. Съперникът на ЦСКА в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите съхрани голяма част от играчите, които използва в първия мач, който „армейците“ спечелиха с 4:2 в София. Само трима от титулярния състав в четвъртък стартираха в днешния двубой и въпреки това Осиек грабна трите точки.

Антонио Манце (13) даде аванс на гостите, а Валентино Майсторович (55) възстанови равенството, но Осиек се добра до крайния успех с гола на Дарио Неяшмич (75).

След успеха Осиек е лидер във временното класиране с актив от 10 точки, а в следващия кръг се изправя срещу Риека.

Реваншът между Осиек и ЦСКА в Лигата на конференциите е в четвъртък от 22:15 часа българско време.