Интер продължава серията си без победа в Серия А. "Нерадзурите" загубиха у дома с 1:2 срещу Сасуоло и вече осем мача не познават вкуса на успеха. Гостите пък записаха шести мач без загуба.

Интер натисна от първите минути, но вратарят на гостите Консили отчая нападателите на "нерадзурите". За сметка на това гостите излязоха напред в резултата в 37-ата минута чрез Пиетро Иемело, който бе точен за 1:0.

На почивката феновете на Интер опънаха транспарант и напуснаха стадиона. Те изписаха "Виждаме, че вие не заслужавате нашата подкрепа, ние отиваме да обядваме".

В 50-ата Иемело нанесе втори удар върха домакините. 25-годишният нападател реализира втория си гол в мача, давайки преднина от два гола за Сасуоло.

Интер успя да върне едно попадение в 70-ата минута, когато Едер се разписа за 1:2, но до края на мача не успя да стигне до изравняване.

Интер пропусна да се доближи до седмия Фиорентина, който е с 59 точки и остана на осма позиция с 56. Сасуоло пък заема 12-о място с 43 точки.