Българският нападател Валери Божинов игра около 80 минути при равенството на Мейджоу Хака в домакинството на последния Лидзян Дзяюнхао. Двубоят от 10-ия кръг на втора дивизия на Китай завърши 1:1. Бившият национал не успя да се разпише и остана с три попадения от началото на сезона.

След нулево равенството през първата част, Мейджоу поведе в 51-ата минута с гол на Санкоо Джи, но гостите стигнаха до равенството след едва няколко минути. Изравнителният гол в 59-минута отбеляза  Мън Ян.

Мейджоу Хака е на 13-то място от 16 отбора. Тимът на Божинов има 9 точки след две победи, три равенства и четири загуби.

Българският треньор Александър Станков продължава да бъде основен фаворит за нов треньор на Мейджоу, като според медиите в Азия той вече е в Китай, но все още официален договор не е подписан.