Драматична победа постигна в мач от осмия кръг на турското първенство воденият от Станимир Стоилов тим на Гьозтепе. Играчите на Мъри Стоилов надвиха гостувалия Сиваспор с 3:2 с победен гол в 95-тата минута на резервата Давид Фофана. Преди това Гьозтепе бе повел с 2:0 в резултата с голове на Ромуло (6) и Айзък Солет (10), но в рамките на две минути през втората част гостите заличиха тази преднина с попадения на Югур Чифтджи (55) и Куинси Мениг (57).

След този успех Гьозтепе заема шесто място в класирането на Супер Лиг, събирайки 12 точки, като днес записа трета победа от началото на сезона в местния шампионат. Сиваспор е 13-и с 8 точки, а лидер е Галатасарай с 19 точки, пред Фенербахче с 16 и Бешикташ, също с 16.

В миналия кръг Гьозтепе допусна драматично поражение с 3:4 при гостуването си на Самсунспор, след като пропиля аванс от 3:1, но днес пък успя в последния момент да се пребори за трите точки.