Байерн спечели и последния си мач от груповата фаза на Шампионската лига - 2:0 срещу Интер. По този начин баварците завършиха в група "C" с пълен актив от 18 точки след шест победи в шест срещи, а "нерадзурите" са с 10 на втората позиция. И двата отбора си бяха осигурили класирането за елиминациите, което направи двубоя тази вечер без особено значение.

Бенжамен Павар откри за Байерн в 32-ата минута, а в 72-ата Ерик Максим Чупо-Мотинг подпечата успеха на германския колос.

Третият в групата Барселона, който преди седмица отпадна от Шампионската лига, надви с 4:2 Виктория Пилзен. Шави даде шанс за изява на някои играчи, които по-рядко са титуляри. Звездата Роберт Левандовски получи почивка и не взе участие в срещата.

19-годишният Пабло Торе направи дебют като титуляр. Той отбеляза гол за 4:2, но се контузи при попадението. Франк Кесие също напусна терена с травма.

Марко Алонсо даде аванс на каталунците в шестата минута, а малко преди почивката точен беше и Феран Торес - 0:2. Второто полувреме паднаха още четири попадения. В 52-ата Томаш Хори намали от дузпа за Виктория (Пилзен), а веднага след това Феран Торес реализира второто си попадение - 1:3. Отново Томас Хори вкара в 63-ата минута, след което и Пабло Торе прати топката във вратата на чехите - 2:4.

ГРУПА „С“
Байерн - Интер 2:0
1:0 Бенжамен Павар (32), 2:0 Ерик Максим Чупо-Мотинг (72)

Виктория (Пилзен) - Барселона 2:4
0:1 Маркос Алонсо (6), 0:2 Феран Торес (44), 1:2 Томас Хори (52-дузпа), 1:3 Феран Торес (54), 2:3 Томас Хори (63), 2:4 Пабло Торе (75)

Крайно класиране: 1.Байерн 18 т., 2. Интер 10, 3.Барселона 7, 4.Виктория (Пилзен) 0.