ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Воденият от Ивайло Петев Университатя Крайова завърши при 2:2 с Политехника Яш в домакински мач от 20-ия кръг в румънската Лига 1.

Александру Митрица даде аванс на Университатя, а Анте Рогулич удвои преднината за тима на Ивайло Петев в първата минута от добавеното време на първото полувреме.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Гостите от Яш върнаха един гол в 54-ата минута, когато Алин Роман бе точен от дузпа. Политехника успя да възстанови равенството в 69-ата минута, когато отново Роман порази вратата, пазена от Лаурентиу Попеску.

Йован Маркович вкара трети гол за Университатя Крайова в първата минута от добавеното време на срещата, но след преразглеждане на ситуацията с ВАР, голът не бе зачетен.

Университатя Крайова заема трето място във временното класиране с актив от 33 точки, оставайки на 5 от лидера ФКСБ, който е и с мач по-малко. Поли Яш е на 13-а позиция в първия ешелон на румънския футбол с 23 пункта.