Лошото момче на английския футбол Джоу Бартън се завърна в челните страници на британските медии със скандалното си поведение. Този път 36-годишният бивш национал на „трите лъва“, който в момента работи като треньор, се сби по време на мач и припомни времената от състезателната си кариера.

Екшънът се разрази в добавеното време при загубата на водения от него Флийтууд с 1:2 като гост на Бристъл Роувърс. Домакините стигнаха до успеха с попадение в 94-ата минута, след като през първото полувреме успяха да наваксат пасив от един гол.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

След победното попадение на защитника Джеймс Кларк Бартън реагира остро срещу решението на съдията Брет Хъкстейбъл да даде толкова дълго продължение. Последва масово меле между двата тима. Освен треньора на Флийтууд отстранен резервата на Бристъл Роувърс Стефан Пейн. Гостите играеха с човек по-малко от 55-ата минута заради отстраняването на нападателя Чед Евънс.