Българският национал на Палермо Ивайло Чочев бе титуляр и игра до 58-ата минута при равенството 3:3 срещу Емполи в мач от Серия „Б“.

Палермо поведе още в 10-ата минута, когато Тиаго Чонек откри резултата. Само четири минути по-късно бразилецът Игор Коронадо удвои аванса на тима на Бруно Тедино.

Емполи върна едно попадение  чрез Лоренцо Шимич в 24-ата минута, а в началото на второто полувреме Капуто вкара за 2:2.

В 77-ата Един Гнаоре отново изведе Палермо напред – 3:2, но драмата настъпи в даденото от рефера продължение на срещата. Андреа Рисполи предизвика дузпа, която Капуто с огромно хладнокръвие превърна в гол – 3:3.

Палермо остава непобеден след първите три кръга, в които има 5 точки. Лидер е тимът на Карпи с пълен актив от 9.