Палермо успя да измъкне точка при гостуването си на Сасуоло в двубой от 24-ия кръг на Серия "А". Българският национал Ивайло Чочев игра цял мач за гостите, а самата среща завърши при резултат 2:2.

Франко Васкес откри резултата за Палермо в 30-ата минута, след като се възползва от хубав пас на Александър Трайковски.

В последната минута на първата част обаче домакините от Сасуло достигнаха до изравняване. Автор на попадението бе Грегъри Дефрел. В 50-ата минута Сасуоло излезе напред в резултата с попадение с глава на Симоне Мисироли.

Палермо стигна до равенството само три минути по-късно. Васкес намери чудесно Урош Джурджевич, който направи вратаря на домакините безпомощен- 2:2.
Ивайло Чочев се запомни с добри изяви, а Палермо завърши срещата с 10 души, след като Лазаар бе изгонен в 75-ата минута.

В друг двубой от кръга Торино загуби у дома с 1:2 от Киево. Марко Бенаси откри резултата за домакините в 19-ата минута, но в 34-ата Бруно Перес си заби автогол. Валтер Бирса от дузпа в 72-ата минута донесе успеха на Киево.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!