Палермо не успя да победи у дома Каляри, с който поделиха точките след 1:1 в мача помежду им от третия кръг в италианската Серия „А”.

Домакините от Сицилия взеха инициативата още с първия съдийски сигнал. Възпитаниците на Джузепе Санино обаче успяха да оползотворят превъзходството си едва в 41-ата минута, когато Егидио Аревало бе точен за 1:0.

След почивката гостите от Сардиния опитаха всичко по силите си, за да стигнат до изравнително попадение и го направиха в 88-ата минута, когато Марко Сау бе точен за крайното 1:1.

След равенството Палермо прибра първа точка в актива си от началото на сезона и заема 15-о място, докато Каляри има 2 пункта и е на 14-а позиция.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ “А”, 3 КРЪГ
15.09.12
19:00 ч.
Палермо – Каляри 1:1
1:0 Егидио Аревало (41), 1:1 Марко Сау (88)
Баланс: 144 мача, 39 победи за Торино, 43 равенства, 62 победи за Интер

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Серия “А”.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ - ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК