Палермо пропусна да запише втора поредна победа в Серия "А". Тимът на Ивайло Чочев направи 1:1 като домакин на Пескара в среща от 18-ия кръг, въпреки че водеше до самия край на мача. Българският национал се появи в игра в 78-ата минута, но не помогна на своя тим да извоюва успеха.

Кайсон изведе Палермо в 33-ата минута, но в добавеното време гостите стигнаха до ремито от дузпа, реализирана от Бираги.

Палермо остана на 18-ото място с едва 10 точки, а Кротоне и Пескара са на самото дъно с по девет.

В друг мач от кръга Торино спечели с 1:0 домакинството си на Дженоа. Единственият гол в срещата падна в 49-ата минута, когато точен бе Белоти.

"Биковете" са на 8-о място с 28 точки, докато тимът от Генуа заема 12-а позиция с 23 пункта.