ПАОК се класира за квалифакациите на Шампионската лига, след като обърна ПАС Янина за успеха с 2:1 в финалния мач от плейофите на гръцката Суперлига.

Тимът на Йоргос Георгиадис се озака догонващ в резултата в 31-ата минута след гол на Томас де Винченти от дузпа. Тимът от Солун обърна мача в своя полза след почивката след попадения на Костас Кацуранис и Гордън Шилденфелд.

ПАОК ще започне участие в Шампионската лига от третия квалификационен кръг в потока на нешампионите. Шампионът на Гърция Олимпиакос се класира директно за груповата фаза.

Атромитос и Астерас Триполис направиха нулево равенство, но ще участват в квалификациите за Лига Европа. Атромитос ще започне от плейофите, докато Астерас Триполис ще старнира от третия кръг на пресявките.