Парма изненадващо загуби от втородивизионния Верона с 0:2 в среща от четвъртия кръг на Купата на Италия и отпадна безславно от турнира. Головете за успеха на гостите от града на Ромео и Жулиета вкараха Ферари в 37-ата минута и Гомес Талев, който в 62-ата минута сложи точка на спора. „Дуковете” се опитаха да се върнат в мача, но до края така и успяха да вкарат дори почетен гол.

В друга среща от четвъртия кръг Катания падна на свой терен от новака в Серия „А” Новара с 2:3 и също напусна надпреварата. Още в 3-ата минута Катания поведе с гол на Ланзафаме, но след почивката в 68-ата минута Граноче изравни за 1:1. Две минути по-късно Лопес отново даде преднина на сицилианци за 2:1, но с два гола на Меджиорини в 77-ата и 90-ата минута гостите от Новара стигнаха до успеха. И двата тима доиграха мача в намален състав, след като в добавеното време червени картони получиха Белуски от домакините и Поркари от гостите.