Партизан победи с 1:0 при визитата на Раднички (Ниш) в среща от 25-ия кръг на сръбската Суперлига и излезе на четвърто място във временното класиране. Валери Божинов не игра за гостите, но другият българин Иван Бандаловски започна като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал.

Победният гол за „гробарите” от Белград реализира халфът Саша Илич (60), а до края на мача Иван Бандаловски и колегите му в защитата не позволиха на домакините да стигнат до изравнително попадение.

След победата си Партизан се изкачи на четвърто място във временното класиране с 39 точки. Раднички е шести с 38 точки. Убедителен лидер е Цървена звезда със 71 точки, следван от Борац Чачак с 42 и Чукарички с 41.