Българският национал Станислав Ангелов бе титуляр за Енерги при домакинската загуба с 1:2 от Кайзерслаутерн в мач от 9 кръг на Втора бундеслига.

Камерунският нападател Леонард Квеуке даде преднина на тима от Котбус в 26-ата минута, но точно преди почивката Иво Иличевич изравни за "червените дяволи". В 54-ата минута Драган Палич донесе победата на Кайзерслаутерн.

Станислав Ангрелов игра за Енерги до 65-ата минута, когато бе заменен от Клеменс Фадрих. Загубата смъкна Енерги на 11-о място с 11 точки, докато Кайзерслаутерн остана на втора позиция, но вече с равен брой точки (по 21) с лидера Арминия./БЛИЦ

В събота: Мюнхен 1860 - Дуисбург, Ханза - Падерборн
В неделя: Аугсбург - Карлсруе, Кобленц - Рот-Вайс Ален, Фортуна (Дюселдорф) - Франкфурт
В понеделник: Унион (Берлин) - Гройтер Фюрт

КЛАСИРАНЕ: 1.АРМИНИЯ 21, 2.Кайзерслаутерн 21, 3.Санкт Паули 19, 4.Унион (Берлин) 17, 5.Рот-Вайс (Оберхаузен) 16 и др.