Уругвайският тим Уондърърс победи у дома венецуелския Самора с 3:2 в мач с 5 червени картона от първия кръг в група 5 на най-престижния южноамерикански клубен турнир Копа Либертадорес.

Още в 20-ата минута гостите останаха в намален състав, след като Анхел Фария получи директен червен картон. Въпреки това малко по-късно Самора с попадение на Джон Мурийо (26). Пет минути по-късно Адриан Коломбино от уругвайците получи втори жълт и червен картон, а неговите съотборници изравниха чрез Гастон Родригес (45+2).

Венецуелците отново поведоха малко след почивката след хубав удар от дистанция на Арлес Флорес (54), но Николас Албарасин (79-дузпа) изравни, а за нарушението за 11-метровия наказателен удар Луис Овайе от гостите получи втори жълт и червен картон. Резервата Леандро Реймундес (82) донесе победата на Уондърърс, след като засече с глава центриране на Албарасин.

В самия край на срещатаа Мурийо и Хуан Машия се спречкаха и също бяха изгонени от боливийския съдия Раул Ороско.