Пламен Илиев изигра нов силен мач а Университатя Клуж в румънското първенство при домакинския успех с 1:0 над бившия му отбор Херманщад. Срещата беше от 13-ия кръг на шампионата.

Тигъра беше титуляр и игра 90 минути, за които се отличи с няколко ключови намеси за успеха на Университатя Клуж, дошъл с човек по-малко.

Домакините останаха с 10 души в 61-ата минута, когато Овидиу Хорся беше изгонен. Въпреки това седем минути преди края Мариус Бричяг вкара единственото попадение в мача и донесе трите точки на своя отбор.

За Университатя Клуж това беше пети пореден мач без загуба в първенството, като в тях отборът записа три победи. Това отреди 12-о място на тима с 14 точки. Херманщад е трети с 22 точки.