Племенникът на Вили Вуцов - Христо Крачанов, се представя успешно в новия си отбор Унион Патенбах, където бе преквалифициран от нападател в халф. 20-годишният бивш играч на Чавдар (Етрополе) вкара второто попадение за четвъртодивизионния австрийски тим при победата с 2:0 над Браунау. Срещата бе от 10-ия кръг на шампионата.

В 20-ата минута домакините успяха да открият резултата, след което и гостите имаха възможности до гол. След почивката публиката на Унион Патенбах трепери, тъй като не падаше втори гол в мрежата на Браунау. В 75-ата минута обаче Крачанов ги успокои, отбелязвайки с десния крак за крайното 2:0.

Това бе трето попадение за Крачанов от началото на сезона, а с прибавените 3 точки Унион Патенбах събра 12 в актива си и заема 10-ото място във временното класиране. /БЛИЦ