Българският национал Здравко Димитров започна като титуляр за Бодрум при победата с 3:1 срещу Коняспор в мач от третия кръг на турската Суперлига. Това е първи успех от началото на сезона за новака в елита.

Амир Демирбаг си реализира автогол, давайки преднина на домакините от Бодрум в 24-ата минута. Пушаш увеличи резултата малко преди почивката.

През втората част гостите намалиха чрез бившия играч на ЦСКА 1948 – Педриньо. В 83-ата минута Здравко Димитров беше заменен от Кенан Йозер, който оформи крайния резултата в самия край на мача.

Георги Минчев игра без смяна за Юмраниеспор при победата с 1:0 над Анкарагюджю в мач от турската втора дивизия. Единственото попадение в срещата бе дело на Енгьел Хоти в 40-ата минута.