Полша и Хърватия завършиха 3:3 в атрактивен мач от Група А4 в Лигата на нациите, игран във Варшава. „Ватрените“ са втори със 7 точки, на 3 зад Португалия, докато „Дружината“ е на трета позиция с 4. Последен е отборът на Шотландия с едва една точка.

Поляците поведоха след едва пет минути игра, когато Каспер Урбански намери Пьотър Желински и той от границата на наказателното поле прати топката неспасяемо в левия ъгъл за 1:0.

В 19-ата минута Хърватия успя да изравни. Рикоширала топка се озова в краката на Борна Соса, който простреля Марчин Булка за 1:1.

В 24-ата минута Мартин Батурина пусна хитър пас за Петър Сучич, а той направи обрата пълен - 1:2! Само две минути по-късно пък голмайсторът върна жеста на Батурина, като го намери непокрит в наказателното поле, а той покачи на 1:3.
Поляците обаче се вдигнаха на отчаян щурм и намалиха малко преди почивката с гол на Никола Залевски.

Изравняването дойде в 68-ата минута. Роберт Левандовски върна към Себастиан Шимански, който от границата на наказателното поле преодоля Доминик Ливакович за 3:3.