Полша победи Лихтенщайн с 2:0 в контролна среща, играна в Краков. „Дружина полска” бе без звездите си Роберт Левандовски, Якуб Блашчиковски и Войчех Шчесни, което оказа влияние за по-колебливото представяне на отбора.

40-годишният бивш вратар на Ливърпул и Фейенорд Йежи Дудек изигра своя 60-и и последен мач с фланелката на националния отбор на Полша. Дудек излезе като титуляр и бе заменен от Артур Боруц в 34-ата минута. Вратарят записа 139 мача за Фейенорд и 127 за Ливърпул, с който спечели Шампионската лига през 2005 г.  След това той прекара 4 години в Реал Мадрид (2007-2011), но взе участие само в две срещи за целия този период, в който бе резерва на Икер Касияс.

Лихтенщайн игра доста равностойно и удържа нулево равенство през първото полувреме. След почивката в 53-ата минута Артур Собиех се разписа за 1:0, а в 72-ата минута Мачей Рибус оформи и крайният резултат 2:0.