Българската национална състезателка по футбол Евдокия Попадинова вкара два гола за Лондон Бийс, но отборът й падна като гост от Оксфорд Юнайтед с 2:4.

Това бе най-силният мач за родената в Хаджидимово нападателка, откакто играе в Англия, пише "Гонг". Тя се разписа в 36-ата и 54-ата минути.

Двата отбора си вкараха общо 4 гола в последните 15 минути на първото полувреме. На почивката Оксфорд Юнайтед водеше с 3:1.

Това бе среща от 13-ия кръг на първенството, а в класирането Лондон Бийс е на шесто място с актив от 13 точки. Отборът на Попадинова обаче е с повече играни срещи от следващите четири отбора в класирането.

Евдокия Попадинова израстна като състезател в благоевградския Спортика, стигна и до националния отбор и до трансфер в родината на футбола.