Българският национал Ивелин Попов игра цял мач при загубата на Газиантепспор като гост на Фенербахче с 1:3 в среща от 19-ия кръг на турската Суперлига.

Доста изненадващо Газиантепспор откри резултата още в 12-ата минута с гол на Бекир Озан Хас, но нещата се обърнаха с главата надолу в 45-ата минута, когато за втори жълт картон от игра бе изгонен Карим Зенгин. С човек по-малко на терена Попето и неговите съотборници отстъпиха инициативата след почивката и допуснаха пълен обрат. В 76-ата минута Мирослав Щох изравни за 1:1, а след по-малко от 60 секунди Кристиан Барони изведе Фенербахче напред – 1:2. В последната 90-а минута Мехмет Топуз оформи крайното 1:3.

След успеха си Фенербахче събра 39 точки и е втори в класирането с 4 по-малко от лидера Галатасарай и 3 повече от третия Бешикташ. Газиантепспор е на 14-а позиция с 19 пункта.