Българският национал Ивелин Попов започна като титуляр и игра цял мач при домакинската загуба на Газиантепспор от Кайзериспор с 1:2 в среща от третия кръг на турската Суперлига.

Домакините от Газиантеп поведоха в резултата след гол на аржентинеца Виктор Исмаелл Соса още в 4-ата минута – 1:0. След това обаче отборът на българския нападател допусна пълен обрат, след като точни за гостите от Кайзери бяха парагвайският национал Кристиан Риверос в 46-ата и грузинецът Зураб Хизинашвили в 69-ата минута.

След загубата Газиантепспор на 17-о място без спечелена точка, докато Кайзериспор е 11-и с 3 точки.

В същото време шампионът Фенербахче допусна първа издънка за сезона, след като завърши 1:1 у дома в Истанбул срещу Манисаспор. Въпреки ремито „фенерите” с ана върха със 7 точки, докато Манисаспор е на 14-о място с 2 пункта. /БЛИЦ