Българският национал Ивелин Попов получи жълт картон при равенството 1:1 на Газиантепспор като домакин на Манисаспор в мач от 11 кръг на турската Суперлига.

Попов игра цял мач за домакините, които изпуснаха победата две минути преди края. Газиантепспор откри резултата още в първата минута, когато Олчан бе точен при изпълнение на пряк свободен удар.

Тимът от Газиантеп владееше играта през втората част, докато гостите предимно се бранеха. Противно на логиката Манисаспор стигна до изравнително попадение в 88-ата минута чрез Исаак.

Веселин Минев също получи жълт картон при победата на Анталияспор с 2:1 над Истанбул ББ. Бившият бранител на “Левски” игра цял мач за тима си, а за отбора от Истанбул на терена бе бившият футболист на Литекс Дока Мадурейра.

Анталияспор е на 14-о място в класирането с 13 точки. Газиантепспор е с три точки по-малко и заема 15-ата позиция./БЛИЦ