Българският национал Ивелин Попов игра 90 минути за Газиантеп при победата с 2:0 над Анкарагюджю като гост в мач от 11-тия кръг в турската Суперлига. Бившият играч на Литекс започна като титуляр и бе заменен от Бето в даденото от съдията добавено време. Малко преди това той получи жълт картон.

Резултатът в мача бе открит в 66-ата минута, когато точен за Газиантеп бе Олкан Адин. Иван Де Соуса пък оформи крайното 2:0 в самия край на мача.

Бурсаспор с Димитър Иванков в състава си направи 2:2 с Анталияспор. Тимът от Анталия поведе с голове на Инцеман и Серас, но Тандоган и Ипек донесоха точката на шампиона.

Бурса остава начело в класирането с актив от 25 точки. Газиантеп се изкачи на 10-о място с 14 точки./БЛИЦ