Халфът Давид Сегер, който през миналата седмица се раздели с ЦСКА, има нов клуб. 26-годишният швед се завръща в родината си.
Той подписа с Хекен до края на календарната година. Сегер вече направи първите си тренировки за новия си отбор.
БЛИЦ СПОРТ припомня, че с екипа на „армейците“ халфът изигра общо 15 мача – 14 за първенство и един за Купата, но не успя да вкара гол или да направи асистенция.