Последният в Серия "А" Верона изпусна да победи гранда Интер в двубой от 24-ия кръг на Серия "А", който се превърна в истински голов спектакъл. Срещата завърши при резултат 3:3, а домакините от Верона имаха преднина до 78-ата минута.

"Нерадзурите" откриха резултата чрез Жейсон Мурийо в 8-ата минута, но веронци направиха пълен обрат до 3:1 с попадения на Филип Хеландер в 13-ата, Ерос Пизано в 16-ата и Артур Йоница в 57-ата минута.

Мауро Икарди в 61-ата и Иван Перишич в 78-ата минута все пак спасиха честта на Интер и донесоха поне равенство на своя тим.

Двата тима прибавиха по една точка в актива си, а Интер остава на 4-ото място в класирането с 45 точки. Верона пък е на дъното на таблицата с 15 точки.

Резултати, програма и класиране в Италия - ТУК !!!