Атлетико (Мадрид) прояви интерес към левия краен бранител на Ливърпул Анди Робъртсън, пише в Daily Record.
Шотландецът потвърди, че ще напусне славния английски клуб след края на сезона. Кандидати за подписа му определено не липсват. Първо Тотнъм се заинтригува от защитника, но вероятността "шпорите" да изпаднат от Висшата лига съществува, което прави Лондон неатрактивна дестинация за Робо.
Като най-възможни варианти за бранителя остават Атлетико Мадрид и Селтик.
Робъртсън започна като титуляр в последния двубой срещу Кристъл Палас, спечелен с 3:1. Шотландецът отбеляза най-вероятно последното си попадение на "Анфийлд" с червената фланелка.