Бразилия и Парагвай излизат тази вечер от 22:00 часа българско време в четвъртфинал на турнира Копа Америка. Селекционерът на Бразилия Мано Менезеш няма да може да използва титулярния си централен бранител Тиаго Силва. На негово място ще играе Давид Лиус, който ще партнира на Лусио.

Звездата на Парагвай Роке Санта Круз до последно ще бъде под въпрос, след като получи контузия и беше сменен при равенството 3:3 с Венецуела от груповата фаза. Ако не се възстанови, в атака ще го замести Нелсон Валдес, който ще си партнира с Лукас Бариос.

Любопитни факти:
*Бразилия спечели последните две издания на Копа Америка. Ако триумфира за трети пореден път, ще изравни рекорд на Аржентина

*Победителят от този мач ще срещне на полуфиналите победителя от четвъртфинала между Чили и Венецуела

*Бразилия е в серия от 6 поредни мача без загуба. За последно тимът загуби на 9 февруари от Франция в контрола

*Парагвай още няма победа на тазгодишната Копа Америка, класира се за елиминационната фаза като един от най-добрите трети отбори след три равенства

*Бразилия и Парагвай играха и в групите, като направиха равенство 2:2

*Парагвай е загубил всичките 6 четвъртфинала на Копа Америка, на които е участвал