Четвъртфиналният мач за Купата на Гърция между АЕК и Олимпиакос бе прекратен заради навлизане на фенове на терена.
Инцидентът стана в 89-ата минута на срещата, когато Франко Яра вкара гол за Олимпиакос. Това отприщи гнева на местната публика и над 20 ултраси нахлуха на игрището. Съдията се видя принуден да спре играта, а отборите бяха изведени с полиция.

Половин час по-късно бе оповестено, че Олимпиакос автоматично продължава към полуфиналите със служебна победа. Куриозното е, че ако не се беше стигнало до нахлуването, АЕК щеше да се класира, защото резултатът от първата среща бе 1:1.
Инцидентът стана скоро, след като бе подновено гръцкото първенство. В момента АЕК се подвизава във Втора дивизия, след като преди две години бе изхвърлен в третия ешелон.