Провалилият се в ЦСКА Томи Юрич изигра силен мач в далечна Австралия, където неговият Аделаида Юнайтед обърна лидера в местната А-лига Сентрал Коуст Маринърс с 3:2.

Австралиецът с хърватска кръв вкара три гола, а любопитното е, че всичките бяха от дузпи.

Аделаида допусна първи гол в 15-ата минута, но Юрич изравни от бялата точка в 34-ата. Лидерът в класирането Сентрал Коуст пак поведе в резултата в 63-ата, но след нови да удара от бялата точка в 70-ата и 83-ата минути Томи донесе победата на тима си.

Юрич вече има 4 гола, откакто се присъедини към Аделаида от ЦСКА през зимата. В класирането отборът му е на шесто място с 10 точки и 8 мача. Сентрал Коуст продължава да е на върха с 18 пункта от 9 двубоя.