Воденият от Павел Дочев отбор на Пройсен Мюнстер сътвори изключителна домакинска издънка в мача от 32-ия кръг на Трета лига в Германия. Мюнстерци поведоха с 3:0, но допуснаха късно изравняване за крайното 3:3 срещу Саарбрюкен.

Бишоф, Кара и Тейлър дадоха преднина на тима на Дочев до 59-ата минута. Класиката обаче не се запази, тъй като за три минути гостите върнаха две попадения чрез Щифлер в 63-ата и Цимер в 66-ата. Именно авторът на първия гол се разписа и в продължението за равенството 3:3.

Реми, което удря сериозно по амбициите на Пройсен за промоция във Втора Бундеслига. Лидер е Арминия Билефекд с 64 точки, вторият Карлсруе е с 31, но и мач по-малко. Това са двете позиции, които дават право на директно класиране. Третият Оснабрюк е с 60 т., но ще отстъпи мястото си на Пройсен (също с 60 т.), заради по-лоша голова разлика. Това е и позицията за бараж.