Първа победа през новия сезон в Северно-американската сокър лига (НАСЛ) постигна отборът на Георги Христов Тампа Бей Роудис. С гол на Шейн Хил в 51-ата минута Тампа се наложи с 1:0 над своя домакин Сан Антонио Скорпиънс в мач от 4-ия кръг.

Българският нападател започна отново като титуляр, но този път напусна терена в 79-ата минута. Той дори бе в основата на попадението, като отклони с глава към Кийт Саваж центриране на Фримпонг, който пък от своя страна продължи към Хил, реализирал единствения гол.

Благодарение на победата Роудис вече има 5 точки в актива си и заема 7-ото място. Идната събота Христов и съотборниците му летят за Канада, където се изправят срещу столичния Отава Фюри. Канадците са на осма позиция с 3 т.